Zirve Bilişim 2003 yılından bu yana

Hakkımızda

Hakkımızda

Zirve Bilişim 2003 yılından bu yana sektörünün dinamiklerini, ticari bilimlerin teorik bilgileriyle buluşturarak, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans, Muhasebe ve İnsan Kaynakları alanında danışmanlık hizmeti ve yazılım çözümleri sunmaktadır.

Logo Bayisi olarak 19 yılı aşkın hizmet veren firmamız logo yazılım ürünleri ve logo dikey çözümlerinde başta finans olmak üzere sizlere destek vermeye devam ediyoruz.

bg-left
bg-right

Zirve Rapor

İş Analitiği çözümü, işletmelerin tüm verilerini görselleştirerek analiz edebilmelerini ve raporlayabilmelerini sağlıyor.

Akaryakıt İstasyon İzleme

KL-Retail Akaryakıt Yönetimi ve KL-Retail Market Modülünün Logo çözümleri ile birlikte çalışmasıyla istasyona ait tüm Market ve Akaryakıt işlemleri tek programla sunulmakta ve raporlanabilmektedir

Data Aktarım

Farklı firmalara veri gönderimini, grup şirketleri arasında veri aktarımlarını, tanımlı firmalar arasında çapraz fiş ve belge gönderimlerini sağlamaktadır.

Perakende Çözümler

KL-Retail T-POS dokunmatik ekranda veya normal PC üzerinden basit ve hızlı satış yapılabilmesi için tasarlanmıştır.

Proje uygulama

Bu süreçte analiz, tasarım, implementasyon, canlıya geçiş ve canlıya geçiş sonrası refakat aşamalarının en doğru şekilde yönetilmesi önem taşıyor.

Dijital dönüşüm danışmanlığı

Kullanabileceğiniz yeni teknolojiler ve iş yapış şekillerine uyum için mevcut durumunuzu ve atabileceğiniz adımları birlikte ortaya çıkarmak üzere danışman ekibimizle bir araya gelin.

Logo Kurumsal İş Ortağı

Logo Kurumsal İş Ortağı

Logo Kurumsal İş Ortağı

Logo ile dijital teknolojilere sahip olmanın yanı sıra bu teknolojilerin toplumsal ve sektörel ihtiyaçlara entegre edilip değer yaratılması anlamına geliyor.

İhtiyacınız olan Logo ürününü bulmanıza yardımcı olalım